česká tepelná čerpadla

KONTAKTY

info@cztc.cz
+420/ 775 045 295

Servis a prodej tepelných čerpadel a klimatizací na Moravě


úvodní » Tepelná čerpadla » Tepelná čerpadla Zlín


Tepelná čerpadla Zlín

Zlínský kraj leží hned v sousedství okresu Prostějov, kde se nachází sídlo této firmy, zaměřené především na servis a prodej tepelných čerpadel. Nejvýhodnější dostupnost je v okrese Kroměříž (cca 20 minut). V tomto kraji spolupracuji s firmou Ing. Lubomír Šenkyřík, Pravčice, specializující se na domovní regulace na míru a rovněž prodej a zaregulování tepelných čerpadel českého výrobce ze severní Moravy – firmy HOTJET.

Servisy ve Zlínském kraji - reference

Co se týče servisů, nedávno provedené zásahy byly na firmě Rudolf Jelínek – Lesní penzion Bunč nebo firmě H.P.-servis hydraulika, Vizovice – reference viz zadavatel - firma TC MACH, Moravský Krumlov. Pro firmu Ing. Lubomír Šenkyřík bylo úspěšně provedeno odhlučnění a odvibrování splitové jednotky HOTJET ve Vážanech.

Krom servisů a servisních prohlídek všech značek tepelných čerpadel, příp. klimatizací, nabízím propojení a zprovoznění při montážích tepelných čerpadel typu split, úpravy tepelných čerpadel a konečně v neposlední řadě i celý sortiment výrobků firem vyrábějících v ČR tepelná čerpadla, konkrétně: ACOND, MACH, MASTERTHERM, HOTJET, PZP a slovinské GORENJE.

Servisní prohlídky

Možná jste nevěděli, že provozovatel tepelného čerpadla má povinnost danou zákonem č. 73/2012 platným od září 2012 zajistit 1x ročně odborné servisní prohlídky a zápis do tzv. Evidenční knihy zařízení (na MŽP registrované certifikované osoby) u zařízení, kde je použito více, než 3kg náplně fluorovaných chladiv, tzv. F-plynů (což jsou dnes prakticky všechna z 99% používaná chladiva s výjimkou čpavku, propanu a oxidu uhličitého).

Před pořízením tepelného čerpadla

je dobré zjistit si co nejvíce informací o tepelných čerpadlech, protože výběr vlastního zářízení je vždy výrazně individuální a vychází z reálných podmínek i vkusu zákazníka, ať už formou osobní schůzky, z odborné literatury, internetu, nebo jiným způsobem. Jednou z možností, jak takové informace získat, je i návštěva některé z výstav zaměřených na moderní vytápění. Jednou z nich je i výstava THERMO na výstavišti FLORIA v Kroměříži, která poprvé proběhla v září 2013, nebo třeba největší moravská výstava INFOTHERMA v měsíci lednu v Ostravě. V roce 2013 jsem v rámci 1. ročníku výstavy THERMO uvedl snad poprvé na výstavě v ČR tepelné čerpadla vzduch-voda typu split slovinské firmy GORENJE. Tepelná čerpadla této firmy se vyznačují velkým výparníkem, který zajišťuje vysoké topné faktory i při klesající venkovní teplotě a vysokou kvalitou použitých komponent, což zaručuje jejich dlouhou životnost a garantuje návratnost investice. U těchto tepelných čerpadel zajišťuji servis i v rámci záruky.

V případě jakýchkoli dotazů, zájmu o servis nebo pořízení tepelného čerpadla neváhejte využít kontaktních údajů.

 THERMO 2013 KM