česká tepelná čerpadla

KONTAKTY

info@cztc.cz
+420/ 775 045 295

Servis a prodej tepelných čerpadel a klimatizací na Moravě


úvodní » Akční nabídka a novinky


Akční nabídka a novinky

Co se děje nového v roce 2019?

Po uplynulých oborových expozicích - ostravské lednové Infothermě a následném Stavebním veletrhu v Brně bych chtěl pozvat všechny případné zájemce o tepelná čerpadla a kliamtizace nejen z Olomouckého kraje na veletrh Stavotech Olomouc 28. - 30. 3. 2019, kde budu jako montážní firma z Olomouckého kraje na stánku českého výrobce tepelných čerpadel HOTJET, odkaz na oficiální  stránky veletrhu zde: http://www.omnis.cz/akce/stavotech-olomouc-162/.

Novinky roku 2019:

 • školení montážních firem - tepelná čerpadla GORENJE

školení GORENJE

Některé modely tepelných čerpadel GORENJE byly vyvinuty přímo ve Slovinsku na upravené regulační platformě SIEMENS Albatros2 verze B.

 • školení montážních a servisních firem - plynové kotle BRÖTJE

                               školení 1. Brötje     školení 2. Brötje

Regulátory plynových kotlů Brötje jsou vybaveny modifikovanými regulátory založenými na platformě Siemens Albatros2 a jsou schopny komunikovat s tepelnými čerpadly vybavenými regulátry Siemens Albatros.

 • získání certifikátu Prověřená společnost

 Prověřená společnost 2019

Novinky roku 2018:

 • Absolvování školení pro montážní firmy - tepelná čerpadla MASTERTHERM

certifikát MASTERTHERM

Tepelná čerpadla pražské firmy MasterTherm jsou stálicí na českém trhu s tepelnými čerpadly. Firma získala řadu ocenění. Velice zdařilé a funkční zaregulování, sortiment dlouhodobě zahrnuje také inverterová tepelná čerpadla, možnost úpravy SW na míru zákazníka je vhodná i pro náročnější investory, regulátory Carel.

 • Školení pro montážní firmy - klimatizace a tepelná čerpadla Sinclair

                                 tepelná čerpadla Sinclair    klimatizace Sinclair

Možná jste nevěděli, že firma vytvořila unikátní model tepelného čerpadla vzduch/voda ve spolupráci s Brněnskou VUT, který je perlou v jinak velmi širokém sortimentu produktů.

Za rok 2017: Získání certifikátu PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST

 Certifikát Prověřená Společnost

 

 • Školení pro montážní firmy - tepelná čerpadla NORDLINE

Certifikát NORDLINE

Tepelná čerpadla a klimatizace za velmi uspokojivou cenu, čínský výrobce, dodavatel z Ostravy, dlouhodobě na trhu s FUNKČNÍM servisním zázemím, bezproblémová spolupráce, špičková logistika, přátelský a vstřícný kolektiv. Nově nabízí i inverterová tepelná čerpadla.

 • Absolvování školení pro montážní firmy - tepelná čerpadla HOTJET

certifikát HOTJET

Společnost vyrábějící tepelná čerpadla na severní Moravě, jeden z největších výrobců, výrazně ovlivnila cenový trh v ČR. Široký, kompletní sortiment tepelných čerpadel. Regulátory Siemens Albatros2. Nabízí i inverterové modely.

Novinky roku 2017: S končící topnou sezónou pokračuje spolupráce s internetovým časopisem ESTAV

Novinky roku 2016: Možnost instalací tepelných čerpadel v rámci dotačních programů ČR

 • absolvování oboru Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů, který je podmínkou pro udělení statutu oprávněné osoby dle Energetického zákona s účinností od 1.1.2015. Status oprávněné osoby umožňuje instalace tepelných čerpadel v rámci dotačních programů ČR.

Osvědčení profesní kvalifikace

 

Zkoušky u společnosti TC MACH, se kterou delší dobu spolupracuji v oblasti servisů, ale i prodeje tepelných čerpadel.

Společnost TC MACH se zaměřuje na individuální potřeby náročnějších investorů, umožňuje řadu SW úprav na míru, má řadu vlastních, patentovaných řešení, např. jako jedniný výrobce na tuzemském trhu nepotřebuje u systému vzduch/voda VHM zpětně odčerpávat již vyrobené teplo dodané do systému. Pro IT fandy: Systém Chameleon na regulátorech Amit.

Publikování článků o tepelných čerpadlech v internetovém časopise o bydlení ESTAV

  1. článek popisuje formou otázek a odpovědí jak funguje tepelné čerpadlo, určeno zájemcům o tepelná čerpadla. Článek naleznete zde: http://www.estav.cz/cz/3184.tepelne-cerpadlo-jak-funguje.
  2. Pokračování zabývající se základním dimenzováním tepelného čerpadla zde: http://www.estav.cz/cz/3360.tepelne-cerpadlo-jak-ho-dimenzovat.
  3. Článek zabývající se životností tepelných čerpadel zde: http://www.estav.cz/cz/3476.tepelne-cerpadlo-jakou-ma-zivotnost-a-jake-jsou-zaruky
  4. Článek odpovídající na otázky ohledně pořizovací ceny a použitelností u systému s radiátory lze nalézt zde: https://www.estav.cz/cz/3623.tepelne-cerpadlo-jake-jsou-naklady-na-porizeni-a-je-nutne-menit-radiatory
 • Získání certifikátu Prověřená společnost za rok 2016

Prověřená společnost 2016

Od roku 2015: Zajímá Vás snížení provozních nákladů a prodloužení životnosti kompresoru?

 •  aditivum do oleje IceCOLD - nanotechnologie USA, vyvinuto pro tepelná čerpadla

  • Průměrná úspora provozních nákladů o 20% i více, výrobcem garantovaná provozní úspora min. 10%. Zajímá Vás více? Objednejte si servisní prohlídku Vašeho zařízení s jednorázovou aplikací produktu, který dokáže snížit spotřebu Vašeho tepelného čerpadla nebo klimatizace a současně zvýšit tepelný výkon. Zajímavá návratnost investice, garantovaný účinek. Na výrobek nebyla dosud od jeho první aplikace před 9-ti lety v USA jediná reklamace! Více informací naleznete zde.

 • nanotechnologie SRS, ČR

  • Měli byste zájem o snížení spotřeby a výrazné prodloužení životnosti kompresoru? Jednorázová aplikace, která výrazně prodlouží životnost nejdražší komponenty tepelného čerpadla a současně zvýší účinnost a sníží náklady na provoz Vašeho zařízení. Více informací - prodejní leták ke stažení (pdf).

 • pro výměnu oleje v kompresoru - speciální olej z USA vyvinutý pro autoklimatizace

  • Nabídka unikátního maziva do chladicího okruhu - mísitelné se všemi F-plyny, minimálně hygroskopické, zvyšuje výkon zařízení a několikanásobně prodlužuje životnost kompresoru. Navíc obsahuje fluorescenční barvivo, a tím usnadňuje případnou detekci úniku chladiva. Více informací na vyžádání.

 •  Získání certifikátu Prověřená společnost za rok 2015

Prověřená společnost 2015

 

V případě zájmu neváhejte použít uvedené kontakty.