česká tepelná čerpadla

KONTAKTY

info@cztc.cz
+420/ 775 045 295

Servis a prodej tepelných čerpadel a klimatizací na Moravě


úvodní » Tepelná čerpadla » Tepelná čerpadla Ostrava


Tepelná čerpadla Ostrava

Pro okres Ostrava je možnost zajištění servisních výjezdů ze sousedního okresu Opava v Moravskoslezském kraji, přestože sídlo firmy leží v Olomouckém kraji, okres Prostějov.

Vzhledem k bohatým zkušenostem s tepelnými čerpadly značky HOTJET, která sídlí v Bolaticích, okres Opava, nabízím pozáruční servisní služby zejména u těchto tepelných čerpadel, příp. jiných tepelných čerpadel, jejich montáží a zprovozněním.

V případě úmyslu zakoupit si tepelné čerpadlo je zde nabídka hned většiny větších českých výrobců, jako jsou: ACOND, MACH, MASTERTHERM, PZP a HOTJET a slovinská firma GORENJE, pro kterou je poskytována MaR podpora i kompletní servis.

V souladu se zákonem č. 73/2012 Sb. poskytuje firma i servisní prohlídky a zápis do Evidenční knihy zařízení, které jsou povinné 1x ročně u tepelných čerpadel, klimatizací a chladicích zařízen obsahujících více, než 3 kg chladiva.

Reference

Objektivní regerence mohou poskytnout firmy působící v regionu, se kterými již léta spolupracuji, a které se zabývají rovněž montážemi tepelných čerpadel, např. Rudolf Riezner, Ostrava; Daniel Šídlo, Ostrava nebo CS ENERGO, Ostrava. 

Poslední akcí v tomto regionu bylo spuštění tepelného čerpadla typu vzduch-voda /split GORENJE v Krásném Poli pro firmu SYSTHERM, Plzeň - viz obrázek:

Instalace Krásné Pole

Před pořízením tepelného čerpadla

je dobré zjistit si cio nejvíce informací o tepelných čerpadlech, protože výběr vlastního zářízení je vždy výrazně individuální a vychází z reálných podmínek i vkusu zákazníka, ať už formou osobní schůzky, z odborné literatury, internetu nebo jiným způsobem. Jednou z možností, jak takové informace získat, je i návštěva některé z výstav zaměřených na moderní vytápění. Největší moravská výstava INFOTHERMA je pořádána každoročně v měsíci lednu právě v Ostravě.

V případě jakýchkoli dotazů, zájmu o servis nebo pořízení tepelného čerpadla neváhejte využít kontaktních údajů.