česká tepelná čerpadla

KONTAKTY

info@cztc.cz
+420/ 775 045 295

Servis a prodej tepelných čerpadel a klimatizací na Moravě


úvodní » Tepelná čerpadla » Tepelná čerpadla Opava


Tepelná čerpadla Opava

V okrese Opava má sídlo jeden z největších výrobců tepelných čerpadel v ČR, firma HOTJET CZ s.r.o., výrobní hala se nachází v průmyslové zóně obce Bolatice. Vzhledem k dostupnosti podpory a servisu v rámci záruky je logické, že počet instalovaných tepelných čerpadel této firmy by měl být v okrese Opava největší.

Pokud hledáte spolehlivý pozáruční servis výrobků této firmy, pak můžete využít našich služeb – viz kontakty. Krom servisů nabízíme spolupráci montážním firmám – montáž splitových jednotek, servisní prohlídky, poradenství atd.

K tepelným čerpadlům výše uvedené firmy nabízíme alternativu v dalších českých výrobcích – tepelná čerpadla MACH, ACOND, PZP, MASTERTHERM, nebo slovinské GORENJE.

Rovněž mimozáruční servisní podpora je v tomto okrese nadstandardní, je zde možnost výjezdů v rámci okresu. V případě tepelných čerpadel MACH a GORENJE je zde možnost objednávky záručních oprav (za podmínek daných výrobcem).

V okrese Opava je velké množství obyvatel žijících v rodinných domech a je zde proto velký potenciál pro využití tepelných čerpadel. Finančně zajímavý může být i provoz u bytových domů, v závislosti na provozních podmínkách a definovaných požadavcích. Ať už se jedná o jakýkoli typ aplikace, vždy platí, že ekonomika provozu tepelného čerpadla je zajímavější, pokud provozujeme zařízení při nižších teplotách vody. Proto je výhodným (ale zdaleka ne jedniným) způsobem vytápění kombinace tepelného čerpadla s podlahovým systémem. Běžným omylem málo informovaných lidí je, že nelze použít radiátory. Vzhledem k výše uvedenému platí, že abychom mohli provozovat tepelné čerpadlo efektivně, měla by být požadovaná teplota v systému co nejnižší, a to se může, ale nemusí vylučovat s jakoukoli vezí topného systému.

Pokud Vám tento článek zaujal nebo v případě jakýchkoli dotazů neváhejte využít uvedené kontakty.

nářadí