česká tepelná čerpadla

KONTAKTY

info@cztc.cz
+420/ 775 045 295

Servis a prodej tepelných čerpadel a klimatizací na Moravě


úvodní » Tepelná čerpadla » Tepelná čerpadla Brno


Tepelná čerpadla Brno

Město Brno leží v dobré dostupnosti (cca 30 minut) této firmy, zaměřené především na servis, montáže, ale i prodej tepelných čerpadel a klimatizací. Sídlo samotné je na hranici jihomoravského kraje, poblíž okresu Vyškov.

V rámci tohoto kraje funguje již několikaletá spolupráce s firmou Ing. František Jašek, Brno zabývající se především průmyslovým chlazením a montážemi klimatizací, a firmou Profiteam topení-voda-plyn z Rajhradu, v jejímž sortimentu služeb naleznete mj. prodej kompaktních jednotek tepelných čerpadel HOTJET a NORDLINE.

Významou spolupráci navázala firma rovněž s jedním z předních výrobců tepelných čerpadel v ČR se sídlem práve v jihomoravském kraji, firmou TC MACH z Moravského Krumlova, která může poskytnout reference. V rámci této spolupráce jsou poskytovány záruční i pozáruční servisy tepelných čerpadel na území jihomoravského, zlínského, olomouckého, ev. moravskoslezského kraje.

V rámci prodeje tepelných čerpadel je aktuální nabídka sortimentu tepelných čerpadel a příslušenství českých firmem ACOND, MACH, MASTERTHERM, PZP a HOTJET. Krom toho k těmto firmám přibyla od loňského roku také slovinská firma GORENJE, pro kterou poskytujeme MaR podporu i kompletní servis.

V souladu se zákonem č. 73/2012 Sb poskytuje firma i servisní prohlídky a zápis do Evidenční knihy zařízení, které jsou povinné 1x ročně u tepelných čerpadel, klimatizací a chladicích zařízen obsahujících více, než 3 kg chladiva.

V případě jakýchkoli dotazů, zájmu o servis nebo pořízení tepelného čerpadla neváhejte využít kontaktních údajů.

TC MACH